top of page
EFT Terapie

Hledáte někoho, kdo vám bude naslouchat, pomůže odstranit psychické problémy? Chtěli byste se zbavit nepříjemných pocitů, nebo vylepšit vaše zdraví, a vše, co vám vrátí spokojenou budoucnost? Zkuste EFT terapii, která dělá zázraky.

 

Určitě jste již také zažili takové ty pocity, že se váš život nevyvíjí tím správným směrem. Kdo by nechtěl být šťastný, milován a zdráv? Možná trpíte nedostatkem lásky, jste nemocní, jste osamocení a zklamaní a celkově se vám váš život moc nelíbí. Chtěli byste tento stav napravit a začít žít jinak? Vydat se konečně tou správnou cestou?

Je však dobré vás upozornit na to, že všechno, i to špatné, co se ve vašem životědo dnešní doby odehrálo, mělo pro vás hluboký smysl, i když se vám to možná nezdá. Ale vězte, že tomu jednou porozumíte. První krok už jste učinili. Došli jste sem. Možná je to důkaz, že právě teď je pro vás ta nejlepší doba, aby se vše dalo do pohybu konečně tím správným směrem. Věra je proškolená a má dlouholetou praxi, proto je ideálním průvodcem na této vaší nové cestě.

EFT je mezinárodně uznávanou univerzální léčebnou metodou, která patří do oboru energetické psychologie. EFT znamená 'Technika emocionální svobody', a vychází z objevu, že příčinou vnímání negativních emocí je narušení energetického systému v těle člověka. Odpor k nějakým událostem vytvoří ve vašem těle bloky a tyto následně brání průchodu energie a chovají se jako velké kameny v řece našich životů. Jestliže změníte své pocity, emoce a přesvědčení, změníte tím i celý svůj svět.

Sezení probíhá tak, že se klient zaměřuje na své problémy zatímco terapeut jemně poklepává prsty na klíčové me-ridiánové body. Tímto způsobem se uvolňují energetické a mentální bloky a harmonizuje se celý systém, tedy tělo i mysl. Pomocí EFT terapie je možné odhalit a následně rozpustit skryté příčiny životních problémů, ale také ne-mocí. Sezení jsou velmi zajímavá. A někdy dokonce i zábavná. Ale hlavně velice efektivní. Sezení pomáhají tam, kde už všechno jiné selhalo a už už byste chtěli všechno vzdát.

Reiki

Terapie Reiki patří k přírodní alternativní léčbě. Terapeut praktikuje metodu jemným přikládáním rukou na tělo klienta, čímž dochází k povzbuzení, uvolnění blokád, harmonizaci energetických toků v těle a proudí vždy tam, kde je jí nejvíce zapotřebí. Reiki je možné praktikovat i na dálku. Celkově má dodaná energie při terapii velmi kladný vliv na naši psychickou náladu. Budete se cítit uvolněná, a zbavena stresu.

Konstelace

Jde o účinnou metodu, která vede k určitým unikátním poznatkům souvisejícím přímo s vámi. Tato metoda se používá pro rozvoj osobnosti, sebepoznání a psychoterapii. Ve své podstatu umožňuje názorně ukázat a také pocítit vztahy v rodině, práci či okolí v jejich skutečných 'barvách'. Tato metoda může pozitivně pomoci v rámci různých kolektivů.

Výklad intuitivního tarotu

Zajímá vás můžete v budoucnu očekávat? Lámete si hlavu nad nějakou situací či událostí, nakterou neznáteodpověď? V tom případě vám doporučujeme využít možnosti výkladu tarotu. S velkou přesností lze totiž zodpovědět jakýkoliv dotaz či nastínit jak se vaše životní situace bude vyvíjet. Výklad karet je jednou z neefektivnějších esoterických metod, jak se dozvědět, kam se dále bude vaše budoucnost ubírat.

bottom of page